پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

قوانین و تعرفه ها

قوانین استفاده از سامانه مراسم آنلاین :

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید. هنگام استفاده از تمامی خدمات مراسم آنلاین موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، مراسم آنلاین به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. ضمناً در مفاد ذکر شده ذیل، درج کننده اطلاعات در سامانه مراسم آنلاین و ارسال کننده پیامک " کاربر " و سایر استفاده کنندگان از اطلاعات " مخاطب " نامیده می شوند.

ماده ۱: کاربر متعهد می گردد درخصوص درج مطالب و ارسال پیام ها بر اساس ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران از سامانه مراسم آنلاین استفاده نماید .

ماده 2: انتشار مطالب و ارسال پیامک از سرویس های مراسم آنلاین با محتوا کذب و مضامین غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.

ماده 3: تمامی مسئولیت و خسارت ناشی از محتوای متن مندرج در مراسم آنلاین و پیام های ارسالی به عهده کاربر می باشد .

ماده 4: در صورتيكه به علت بروز مشكلات يا شرايط بحراني اعلام شده از سوي شركت هاي اپراتور تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني، مدیریت مراسم آنلاین مجبور به وضع محدوديت‌هايي در زمانبندي انتقال پيامك هاي مربوط به کاربر شود،‌ کاربر ضمن پذيرش شرايط بروز‌يافته، موظف به رعايت زمان‌بندي مذكور مي‌باشد.

ماده 5: کاربر موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد.

ماده 6: مسئولیت آثار سوء ناشي از درج مطالب و ارسال پيام‌هاي کاربر براي مخاطبین و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده کاربر مي‌باشد .

ماده 7: با توجه به اینکه ارسال پیامک و یا اعتبار استفاده کننده از مراسم آنلاین در هر لحظه مهیا باشد همزمان با خرید اعتبار توسط استفاده کننده، شارژ مورد نظر به صورت آنلاین از شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات ((ارائه دهنده سیستمهای پیام دهی کل کشور)) خریداری می شود به همین دلیل مبلغ خریداری شده اعتبار به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.

ماده 8: کاربر متعهد می گردد رمز ورود خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد؛ در غیر اینصورت مسئولیت ناشی از درج مطالب و ارسال هر پیامک به عهده کاربر و مشخصات ثبت شده در مراسم آنلاین می باشد.

ماده 9: بدلیل فیلترینگ شدید مخابرات کاربر موظف است قبل از ارسال پیام انبوه متن مورد نظر را بررسی نماید؛ در غیر اینصورت در صورت فیلتر شدن پیام ها این سامانه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

ماده 10: هزینه پیام های ارسال شده به شماره های تلفن همراهی که مسدود شده و یا به مدت طولانی خاموش می باشند یا خارج از سرویس می باشند، توسط مرکز گسترش فناوری اطلاعات با این سامانه محاسبه می گردد و این هزینه قابل برگشت نمی باشد.

ماده 11: قبل از تکمیل فرم سفارش به دقت قیمت، امکانات و تعرفۀ های مختلف ارائه شده در مراسم آنلاین را که در ذیل مطلب ارائه شده است مطالعه فرمائید.

ماده 12: مسئولیت تمامی مطالب درج شده و همچنین پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ مراسم آنلاین بر عهدۀ کاربر ( مرجع خبر / شخص فرستنده ) بوده و مراسم آنلاین هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای اخبار درج شده و یا پیامک ارسالی ندارد.

ماده 13: ارسال هرگونه پیامک کذب و نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف، ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده، مراتب به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

ماده 14: در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف و سوء استفاده از سامانه مراسم آنلاین توسط کاربر ، دسترسی کاربر به سیستم مسدود می گردد و هزینه پرداختی کاربر عودت نخواهد شد.

ماده 15:ارسال هرگونه پیامک مربوط به مسابقه، قرعه‌کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سامانۀ مراسم آنلاین و ارائۀ تعهدنامه می‌باشد.

  تعرفه اطلاع رسانی در سامانه  مراسم آنلاین  :

 

نوع سرویس

شرح خدمات

مبلغ

توضیحات

سرویس ساده

صرفا ثبت آگهی مراسم در سایت

10 هزار تومان

-

سرویس پیامکی

ثبت آگهی مراسم در سایت + استفاده از سامانه پیام کوتاه

10 هزار تومان +

هزینه پیامک

هزینه هر پیامک 15 تومان می باشد

سرویس ویژه

ثبت آگهی مراسم در سایت + استفاده از سامانه پیام کوتاه + نمایش در قسمت ویژه ها + نمایش در اسلایدر صفحه اصلی

از تاریخ ثبت درخواست تا زمان پایان مراسم به ازای هر روز 50 هزار تومان + هزینه پیامک

هزینه هر پیامک 15 تومان می باشد

 
** توجه ، توجه **

نکته 1: ثبت اطلاعات مربوط به مراسم های با محتوای انتخاباتی ، حزبی و بطور کلی دارای محتوای سیاسی ممنوع می باشد و درصورت ثبت مراسم با محتوای ذکر شده از انتشار آن جلوگیری شده و هزینه پرداختی شده به کاربر بازگشت داده نخواهد شد.

نکته 2: زمان ثبت و اطلاع رسانی مراسم ها از ساعت 8 صبح الی 9 شب می باشد و مراسم هایی که بعد از ساعت 9 شب ثبت می گردد از ساعت 8 صبح روز بعد اطلاع رسانی خواهند شد.

نکته 3: متن پیامک ارسالی از سامانه پیام کوتاه مراسم آنلاین، حاوی اطلاعات اولیه مراسم به همراه آدرس صفحه مجازی مرتبط با مراسم می باشد که اطلاعات کامل مراسم در آن ثبت شده است.