پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شرح خبر

ارسال شده در تاریخ : 10 آذر 1398 - 19:45

برگزاری مراسم انتخاب برترین های فوتبال و فوتسال آسیا با حضور نمایندگان ایران + تصویر

مهدی جاوید شانس برتر ایران در مراسم انتخاب برترین های فوتسال و فوتبال آسیا

برگزاری مراسم انتخاب برترین های فوتبال و فوتسال آسیا با حضور نمایندگان ایران + تصویر

مراسم انتخاب بهترین های فوتبال و فوتسال آسیا فردا دوشنبه در هنگ کنگ برگزاری و برترین های این دو رشته ورزشی پرطرفدار انتخاب خواهند شد.

با این حال به نظر می‌رسد نزدیک‌ترین جایزه به نمایندگان ایران، مختص مهدی جاوید است. ستاره ۳۲ ساله فوتسال کشورمان باز هم سال درخشانی را پشت سر گذاشت. او برای سومین دوره پیاپی آقای گل لیگ برتر فوتسال ایران شد. در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا با تیم مس سونگون هم با وجود دومی، درخشش ویژه‌ای داشت و در جام باشگاه‌های جهان نیز از معدود نفرات مس بود که توانست عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و او ۲ رقیب به نام‌های توماکای یوشیکاوا و یوشی سکیگوچی از کشور ژاپن پیش روی خود می‌بیند.

پیش از این وحید شمسایی پنج بار، علی اصغر حسن‌زاده چهار بار و محمد کشاورز یک بار بهترین بازیکن سال آسیا شده بودند و به عبارتی این جایزه از ابتدا در تسخیر فوتسالیست‌های ایرانی بوده است. در ضمن مهدی جاوید سال قبل نیز در جمع سه نفر نهایی قرار گرفته بود.

درباره بقیه نامزدهای ایران هم هنوز هیچ چیز مشخص نیست و علیرضا بیرانوند، کتایون خسرویار، سردار آزمون و فدراسیون فوتبال ایران برای کسب جوایز نخست شانس دارند.

نظرات شما

captcha