پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شرح خبر

ارسال شده در تاریخ : 21 آبان 1398 - 11:49

نمایشگاه نفت خوزستان در آذرماه برگزار میگردد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از سوم تا ششم آذرماه در اهواز برگزار می‌شود.

 نمایشگاه نفت خوزستان در آذرماه برگزار میگردد

احمد محمدی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال «رونق تولید» گفت: این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تبیین شده در زمینه رونق تولید و بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت، با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی‌حفاری ایران و شرکت نمایشگاه‌‎های بین‌المللی استان خوزستان برگزار می‌شود.

 
وی افزود: تاکنون ۲۶۰ شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌‎اند که ۳۳ شرکت از آن‌ها شرکت دانش‌بنیان هستند.
 
محمدی، رونمایی از ۱۱ تجهیز راهبردی پرمصرف صنعت نفت، برگزاری سمینار تخصصی فرصت‌های توسعه ساخت داخل در پروژه‌های صنعت نفت، نشست‌های تخصصی و هم‌اندیشی مدیران با سازندگان داخلی را از برنامه‌های این نمایشگاه برشمرد.
 
وی گفت: در این نمایشگاه همچنین سه عنوان کتاب تخصصی در زمینه صنعت نفت که از سوی کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تألیف شده‌اند، رونمایی خواهد شد.
 
به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه‌‎های بین‌المللی استان خوزستان در اهواز پذیرای علاقه‌مندان است.

نظرات شما

captcha