پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نقد و بررسی کتاب "نمی توانم و نمی خواهم"

نقد و بررسی کتاب "نمی توانم و نمی خواهم"
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 18 مرداد 1396
ساعت شروع : 16:00
ساعت پایان : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : بزرگراه صدر، خیابان قیطریه ، فرهنگسرای ملل
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ملل
کد مراسم : 96996
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمی‌توانم و نمی‌خواهم» نام یک کتاب بسیار زیبا و خواندنی به نویسندگی «لیدیا دیویس» و ترجمه‌ی «اسدالله امرایی» است. در داستان‌های مینی‌مال لیدیا دیویس، نویسنده‌ی آمریکایی، شرح لحظه‌ای از وقایع و احساسات روزمره‌اند که راوی آن‌ها را به محض تجربه کردن روایت می‌کند. نویسنده برشی کوتاه از زندگی فرد را انتخاب می‌کند که شاید زمینه‌ای مناسب برای تغییر و تحول او باشد.

اسدالله امرایی در سال ۱۳۳۹ در شهرری تهران در صفائیه؛ محله معروف به خط آهن به دنیا آمد. پدرش کارگر کارخانه چیت ممتاز بود و او کودکی خود را در خانواده‌ای پر جمعیت گذراند.

اسدالله امرایی که از جمله روزنامه‌نگاران و مترجمان پرکار کشورمان به حساب می‌آید، اولین مطلب قلمی خود را با نام «سیگار خاموش» در پیک نوجوان به چاپ رساند و اولین جایزه ادبی خود را نیز به دست آورد.

سری نشست های ادبی با عنوان چهارشنبه های کتاب هر هفته میزبان نویسندگان و مترجمان کتاب خواهد بود.

علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانند در تاریخ یادشده از ساعت 16 تا 18 به نشانی بزرگراه صدر، خیابان قیطریه ، فرهنگسرای ملل مراجعه کنند و یا جهت اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکزمی توانند به نشانی اینترنتی Melal.farhangsara.ir و یا کانال تلگرام فرهنگسرا به نشانی @farhangsaramelal1 مراجعه کنند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha