پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه آثار حبیب بحرینی با عنوان "تجرید رنگ خط"

نمایشگاه آثار حبیب بحرینی با عنوان "تجرید رنگ خط"
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 13 مرداد 1396
تاریخ پایان : 18 مرداد 1396
ساعت شروع : 09:00
ساعت پایان : 19:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی فرهنگسرای ابن سینا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ابن سینا
کد مراسم : 96993
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این نمایشگاه 13 مردادماه در نگارخانه ابن سینا افتتاح و تا 18 مرداد آماده بازدید است. در این نمایشگاه 25 اثر به سبک انتزاعی به نمایش گذشته می شود.
حبیب بحرینی، هنرمند این نمایشگاه، کارشناس گرافیک است و در رشته های مختلفی چون نقاشی و تصویرسازی مهارت دارد. از جمله سوابق اجرایی این هنرمند می توان به دیوارنگاری موسسه ی میثم تمار، اجرای پروژه های گرافیک محیطی در حرم حضرت معصومه، اجرای پروژه کاشی معرق و سفال در ایستگاه مترو شهیدچراغی، مدیر برگزاری ورک شاپ طراحی پوستر در فرهنگستان هنر و فعالیت در بخش کارگروه فرهنگستان هنر اشاره کرد.
او در این نمایشگاه بخش از آثاری که به سبک انتزاعی خلق کرده است را به نمایش می گذارد. در تشریح سبک انتزاعی می توان گفت که هنر انتزاعی پاسخی رمانتیک است به زندگی مدرن، سرکش، فردگرایانه، نامتعارف، حساس و گاه عصبی . در واقع برای مفهوم انتزاعی شاید نتوان تعریف دقیقی بیان کرد اما هنرانتزاعی در هر فرد دقیقا تلاش اوست برای وصلت و یکی کردن خویش با جهان هستی.
اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با سبک انتزاعی و دیدن آثار حبیب بحرینی هستید می توانند جهت بازدید از نمایشگاه تجرید رنگ خط از تاریخ 13 تا 18 مردادماه به شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی فرهنگسرای ابن سینا مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 8-88366366 تماس حاصل فرمایند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha