پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

آیین رونمایی از مجموعه فیلم های کوتاه داستانی "جاده" به یادبود عباس کیارستمی

آیین رونمایی از مجموعه فیلم های کوتاه داستانی "جاده" به یادبود عباس کیارستمی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 31 تیر 1396
ساعت شروع : 17:00
استان : اصفهان
شهرستان : اصفهان
آدرس : سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته
مجری / مرجع خبر: کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان
کد مراسم : 96977
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

برگزاری آئین رونمایی از مجموعه فیلم های کوتاه داستانی "جاده"
آیین رونمایی از مجموعه فیلم های کوتاه داستانی "جاده" به یادبود عباس کیارستمی، 31 تیرماه ساعت 17 در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رییس دفتر تخصصی سینما با بیان این مطلب گفت: دفتر تخصصی سینما در اولین سال درگذشت فیلم ساز صاحب نام ایرانی "عباس کیارستمی" و به یاد ایشان به انتشار فراخوان محدود و دریافت فیلم نامه اقدام کرد.
مصطفی حیدری اظهار داشت: تولید 10 فیلم کوتاه با موضوع "جاده" از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در دستور کار قرار گرفت که از این بین 7 فیلم به مرحله تولید رسیده و آماده پخش شدند.
وی افزود: آیین رونمایی از مجموعه فیلم های کوتاه داستانی "جاده" در همین راستا به یاد عباس کیارستمی از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با حضور کارگردانان و عوامل فیلم ها در محل کتابخانه مرکزی برگزار می شود.
وی ادامه داد: "راه" به کارگردانی احسان امینی، "اله شکرپاینده" به کارگردانی بهروز یزدانی، "نگار" به کارگردانی محمدفاضل پورابوطالب، "نقطه جوش" به کارگردانی احمدرضا سیستان، "توکایدو" به کارگردانی عبداله رحیمی، "یازده ونیم" به کارگردانی حامد امیری و "اهلی" به کارگردانی مجتبی اسپنانی از جمله عناوین فیلم های تولید شده است.
حیدری خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند ساعت 17 روز شنبه 31 تیرماه به سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 32239937 تماس حاصل کنند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه