پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

ثبت نام اردوی فرهنگی «آب و آیینه» برای زوج‌های با ۵ سال زندگی مشترک

ثبت نام اردوی فرهنگی «آب و آیینه» برای زوج‌های با ۵ سال زندگی مشترک
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 15 تیر 1396
تاریخ پایان : 22 شهریور 1396
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای شفق واقع در یوسف آباد خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان 21 بوستان شفق
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای شفق
کد مراسم : 96967
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

طرح «آب و آیینه» از برنامه‌های ویژه جشنواره تابستانه با هدف ارتقای آگاهی‌ها، خواسته‌ها و توانمندی‌های زوج‌های جوان در راستای زندگی سالم و حیات اجتماعی مطلوب، از ۱۵ تیرماه آغاز شده و تا ۲۳ شهریورماه ادامه دارد.

در قالب این ویژه‌برنامه روزهای پنجشنبه اردوهای یک‌روزه تفریحی-آموزشی در محیطی با نشاط همراه با کارگاه‌های آموزشی فشرده برای زوج‌هایی با پنج سال سابقه ازدواج در فرهنگسرای امام واقع در تجریش-خیابان شهید باهنر-حدفاصل سه راه یاسر و جماران(خیابان امیرسلیمانی)-کوچه سبا برگزار می‌شود.

ارایه خدمات آموزشی به شهروندان از طریق آموزش‌های حضوری، غیر حضوری و مجازی، ایجاد توسعه و بهره‌وری لازم از طریق برنامه‌ریزی آموزشی، تدوین محتوا و تولید محصولات مرتبط، گسترش فرهنگ حلم، صبر و آرامش و مهربانی و ارتقای فرهنگ نظم و انضباط و قانون‌گرایی از اهداف دیگر طرح «آب و آیینه» است.

این طرح با موضوعاتی چون فرزند‌آوری، فرزندپروری و تحکیم بنیاد خانواده در دو مرحله اجرا می‌شود. مرحله اول برگزاری دو کارگاه با موضوعات فرزندآوری و فرزندپروری است و مرحله دوم نیز استفاده از اقدامات و خدمات مشاوره‌ای در حوزه تحکیم خانواده با ۵۰ درصد تخفیف در مراکز سازمان فرهنگی هنری خواهد بود.

این طرح زیر نظر کارشناسانی چون دکتر محمدرضا شرقی جم، احمد برجعلی، علی‌اصغر اصغرنژاد، بهروز بی‌رشک، محمود گلزاری، سیما فردوسی، باقر ثنایی ذاکر، احمد به‌پژوه، حجت‌الاسلام دهنوی و فروغ نیلچی‌زاده برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام می توانند به فرهنگسرای شفق واقع در یوسف آباد خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88554015 تماس حاصل فرمایند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha