پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

سلسله نشست های " زندگی آموختنی است "با حضوردکتر فروغ نیلچی زاده

سلسله نشست های " زندگی آموختنی است "با حضوردکتر فروغ نیلچی زاده
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 31 تیر 1396
ساعت شروع : 10:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : نارمک ،میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای گلستان
کد مراسم : 96966
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

مهندسی ذهن ، آشنایی با کارکرد و ساختار ذهن هوشیار و ناهوشیار و بهره برداری بهینه از توانایی های شگفت انگیز آن هاست. مهندسی ذهن، طراحی و مدیریت ذهن برای رسیدن به هدف های معین است.

گفتنی است ؛ مهندسی ذهن، نمایانگر یک قدرت عظیم و شگفت انگیز در ذهن است و آن قدرت، توانایی ذهن آدمی در تطبیق واقعیت ها و جهان بیرونی با پروژه ها و طرح های ثبت شده در آن است. اصل مهم مهندسی ذهن این است که واقعیت های بیرونی در تمامی جنبه هایش انعکاس طرح های ذهنی بشر است.

بدون کارآمدی و خلاقیت در مدیریت ذهن، نمی توان انتظار نهادینه شدن مدیریت علمی در سازمان های آموزشی و صنعتی و اداری را داشت بر همین اساس فرهنگسرای گلستان در ادامه برگزاری برنامه تخصصی «زندگی آموختنی است» محوریت مهندسی ذهن بر اساس قانون معنویت را با حضور فروغ نیلچی زاده استاد حوزه و دانشگاه شنبه 31 تیرماه ساعت 10:30 برگزار می کند.

دکتر فروغ نیلچی زاده دارای تحصیلات تحصیلات کارشناسی ارشد فلسفه و حکمت اسلامی است و در زمینه های تخصصی نظیر زن،عرفان ،دینداری وبحث حجاب نازل وبرتر با رویکردی بر قرآن کریم، بررسی حجاب در دهه های اخیر فعالیت ها و پژوهش های متعددی داراست.

علاقمندان به شرکت در این برنامه میتوانند شنبه 31 تیرماه از ساعت 10 تا 11 و سی دقیقه به نشانی نارمک ،میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha