پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

خوانش نمایشنامه " شیش و بش"

خوانش نمایشنامه " شیش و بش"
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 31 تیر 1396
ساعت شروع : 19:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای گلستان
کد مراسم : 96964
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشنامه " شیش و بش " نوشته محمد چرمشیر توسط گروه نمایشی آواتیاتر بصورت رایگان اجرا می‌شود.

محمد چرم‌شیر نمایشنامه‌نویس و مدرس تئاتر متولد سال ۱۳۳۹ درتهران است.او دانش‌آموخته رشته ادبیات نمایشی در سال ۱۳۶۶ از دانشگاه تهران است.

محمد چرمشیر بیش از صد نمایشنامه نوشته است. وی پنجاه و چهار نمایشنامه چاپ شده داردو نمایشنامه‌هایش به زبان‌های انگلیسی آلمانی و فرانسوی ترجمه و در کشورهای ایران، آلمان، انگلستان، فرانسه، سوئد، ایتالیا و آمریکا اجرا شده‌اند. چند نمایشنامه او عبارت است از : می‌بوسمت و اشک ، باد اسب است ، قهوه قجری و رقص مادیان‌ها

گفتنی است ؛ نمایش " شیش و بش " کمدی اشتباهات است. این نمایش درباره دو خانواده به نام های صحاف و یزدی است که بر سر فروش دکانشان اختلاف چند ساله دارند. این اختلاف‌ها باعث به وجود آمدن یک سری سوءتفاهم ها شده است اما علاقه دختر و پسر این دو خانواده به هم در نهایت ماجرا را به شکل متفاوتی رقم می زند.

زهره کرمی ، پگاه فولادی ، پریسا صنیعی ، حامی برازنده نژاد ، مهسا خسروی ، علی شفیعی ، امید شهدادی ، مرتضی مهربان ، پریا علیمردان ، همایون ظفرپور و مهدی منصوری از عوامل اجرایی نمایش فوق هستند.

نمایشنامه‌ " شیش و بش " شامگاه شنبه 31 تیر ماه ساعت 19 در فرهنگسرای گلستان و به صورت رایگان اجرا می‌شود.

نمایش فوق در فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک خوانش نقد و بررسی می شود . علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 77815173 تماس بگیرند .
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha