پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه نقاشی «از نگاه زیبای من»

نمایشگاه نقاشی «از نگاه زیبای من»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 01 مرداد 1396
تاریخ پایان : 11 مرداد 1396
ساعت شروع : 09:00
ساعت پایان : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : نگارخانه آفرینش نور واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از پل شهید ستاری، جنب شهر کتاب، مجتمع فرهنگی هنری نور
مجری / مرجع خبر: مجتمع فرهنگی هنری نور
کد مراسم : 96962
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این نمایشگاه مجموعه ای از آثار 19تن از هنرجویان فتانه پیری‌خواه، مدرس نقاشی مجتمع فرهنگی هنری نور است.

فتانه پیری خواه در خصوص نحوه خلق آثار این نمایشگاه می‌گوید: در این پروژه از هنرجویان خواستم که خود را به عنوان عامل بیرونی آنچه که هستند و پذیرفته می شوند به نمایش بگذارند و به تصویر بکشند و خود را دوست بدارند و بدانند که بهترین هستند؛ و در مرحله بعد جنبه های معنوی خود را بررسی کنند. ترس ها، غم ها، هیجان ها، شادی ها، زیبایی ها و گذشته شان را مرور کردند. به این فکر کردیم که تمام احساس ها را با کدام قسمت بدن نشان دهیم از ترس ها شروع کردیم ترس ها رو مرور کردیم و از دیدنشان نترسیدیم و آنجا بود که فهمیدیم ما ترس‌هایمان نیستیم، ایستادیم و مروری کردیم با هماهنگ بودن صفات خوبمان با طبیعت و از تطبیق دادن آن‌ها لذت بردیم و به خود بالیدیم. حال که به اینجا رسیده ایم نگاهی به گذشته کردیم که هر آنچه هستیم ریشه در گذشته‌ایی دارد که ما نتیجه آن هستیم جستجو کردیم کودکی مان را؛ متوجه شدیم که ما مثل بذری در دل خاک بودیم نور و آب ما را از خواب بیدار کرد و از بالش تکرار سر بر داشتیم و تجربه کردیم و در بستر آموزش رشد کردیم. حالا این کودکان می خواهند بگویند؛ من را ببین، من گوشه ایی از تو هستم، با تمام خصوصیات خاص خودم. بگذار بودن را تجربه کنم بدون اینکه قضاوتم کنی.

فتانه پیری خواه فارغ التحصیل رشته گرافیک و از شاگردان استاد اسانلو است که سال ها با وزارت آموزش و پرورش و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه طراحی و تولید لوازم و ابزارهای کمک آموزشی و اسباب بازی و نقاشی دیواری همکاری داشته است و تاکنون نمایشگاه های متعدد و متفاوتی از آثار هنرجویان نقاشی خود برگزار کرده است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از 1 تا 11مردادماه از ساعت 9 تا 18 به به نگارخانه آفرینش نور واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از پل شهید ستاری، جنب شهر کتاب، مجتمع فرهنگی هنری نور مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 44088708 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha