پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه" آواز ریشه ها "با حجم های چوبی از آثار احمد مشکور

نمایشگاه" آواز ریشه ها "با حجم های چوبی از آثار احمد مشکور
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 01 مرداد 1396
تاریخ پایان : 10 مرداد 1396
ساعت شروع : 10:00
ساعت پایان : 20:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ارسباران
کد مراسم : 96959
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشگاه" آواز ریشه ها "با حجم های چوبی از آثار احمد مشکور ویژه جشنواره تابستان با شعارفصل مهربانی یکم مرداد به مدت 10 روز در فرهنگ سرای ارسباران به نمایش درمی آید .
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، شاید ریشه، استعاره ای ست از ناگفته ها و رازهایی که نمی خواهیم دیده شوند یا تجسم خود واقعی ما که از دینش در هراسیم. این نمایشگاه با 12 حجم چوبی در ابعاد مختلف در گالری شماره دو ارسباران در معرض دید عموم قرار می گیرد.
احمد مشکورمتولد سال 1358 شهر بجنورد از شهرهای خراسان شمالی است . وی در رشته مهندسی کشاورزی و اصلاح نباتات فارغ التحصیل شد . وی برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی در خراسان شمالی و شرکت در جشنواره های هنرهای تجسمی فجر را در رزومه هنری خود دارد .
جشنواره تابستان با شعار فصل مهربانی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با رویکرد نشاط، عصرهای شاد، ارتقای فرهنگ مطالعه و آدینه های عیدند در مناطق 22 گانه تهران در حال برگزاری است .
علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند ساعت 10 تا 20 به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا مراجعه یا با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha