پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

معرفی کتاب شعر " قاصدک های خیس" در انجمن «ققنوس»

معرفی کتاب شعر " قاصدک های خیس" در انجمن «ققنوس»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 26 تیر 1396
ساعت شروع : 17:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : مجتمع فرهنگی هنری نور واقع در خیابان آیت الله کاشانی، بین تقاطع شهید ستاری و شاهین، جنب شهر کتاب
مجری / مرجع خبر: مجتمع فرهنگی هنری نور
کد مراسم : 96932
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

بیست و پنجمین محفل ادبی "ققنوس" همزمان با جشنواره تابستانی تهران در فصل مهربانی، با حضور شاعران و علاقمندان به شعر و ادبیات، روز دوشنبه 26 تیرماه ساعت 17 با بخش های مختلف از جمله معرفی و نقد و بررسی کتاب، شعرخوانی و اجرای موسیقی در مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار می شود.

در این جلسه با اجرای دکتر مینا آقا زاده و محسن محمدی، کتاب شعر "قاصدک های خیس" سروده ی «سیمین بنیان» معرفی و توسط حسن اسدی شبدیز و اصغرعلی کرمی نقد و بررسی می شود. هم چنین شاعران مطرحی چون حسن فرازمند، ناصر عاشقی، پیمان سلیمانی، الهه کاشانی، علی نیاکویی لنگرودی، مصطفی اصلانلو، سمیرا جنابیان، پیمان الوند، مرضیه فریدونی، شهلا اسماعیلی، و بهروز عامری حضور خواهد داشت.

گفتنی است؛ علاوه بر معرفی این کتاب و شعرخوانی تنی چند از شاعران مدعو و حاضر در نشست شعر و موسیقی انجمن ادبی ققنوس، علی فرامرزی به اجرای موسیقی زنده سنتی خواهد پرداخت.

علاقمندان به شعر و ادب برای حضور در این برنامه می توانند به مجتمع فرهنگی هنری نور واقع در خیابان آیت الله کاشانی، بین تقاطع شهید ستاری و شاهین، جنب شهر کتاب مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44088708 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha