پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شصت و هشتمین محفل طنز«قند و نمک»

شصت و هشتمین محفل طنز«قند و نمک»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 27 تیر 1396
ساعت شروع : 18:15
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای فردوس
کد مراسم : 96929
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

محفل ادبی «قند و نمک» در آخرین سه شنبه تیرماه با هدف اعتلای شعر طنز، فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده‌های طنزآمیز شاعران جوان، شناسایی، جذب و پرورش ادبی و خلاقیت جوانان هنرمند در مسیر ارتقای دانش و همچنین ایجاد شور و هیجان و فراهم کردن یک روز به یاد ماندنی و شاد برای شهروندان برگزار می‌شود.

در این برنامه شاعران طنزپرداز، اشعار و قطعات طنز خود را قرائت می‌کنند و سعید بیابانکی به عنوان کارشناس مجری این محفل ادبی، به نقد آن‌ها می‌پردازد.ناصر فیض، شاعر طنزپرداز و صاحب کتاب هایی چون فیض‌بوک، املت‌های دسته‌دار و نزدیک ته‌خیار به عنوان مهمان ویژه در این محفل ادبی حضور خواهند داشت. همچنین شاعرانی همچون صابر قدیمی، مهدی استاد احمد، فرامرز ریحان صفت، شروین سلیمانی، روح‌الله احمدی، مصطفی مشایخی، مهدی فرج اللهی، علیرضا لبش، سعید طلایی و ... از شاعران برجسته طنز در این جلسه به شعرخوانی می‌پردازند.

برگزاری استندآپ کمدی، پخش کلیپ طنز، مسابقه ذوق آزمایی، معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز از دیگر بخش‌های این محفل طنز است.

دوستداران محافل ادبی برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha