پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نشست «حرف‌های فیروزه‌ای» در راستای شعار "زندگی آموختنی است"

نشست «حرف‌های فیروزه‌ای» در راستای شعار "زندگی آموختنی است"
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 26 تیر 1396
ساعت شروع : 17:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌ا... کاشانی، خیابان حسن‌آباد، انتهای کوچه چهارم
مجری / مرجع خبر: کتابخانه علامه جعفری
کد مراسم : 96926
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

بیست و یکمین نشست «حرف‌های فیروزه‌ای» در راستای شعار "زندگی آموختنی است" با هدف شرح و تفسیر نهج‌البلاغه از دیدگاه علامه محمدتقی جعفری(ره) با حضور حجت‌‌الاسلام و المسلمین موسی حسنی همراه با جشنواره تابستانی تهران در کتابخانه شخصی علامه جعفری برگزار می‌شود.

حجت‌‌الاسلام و المسلمین موسی حسنی در نشست‌های پیشین به بررسی موضوعاتی همچون ارتباط خدا با جهان، معرفی انواع حمد و بررسی مدح و شکر الهی و هدایت و ضلالت از دیدگاه مکاتب مختلف پرداخت و در این نشست ضمن مروری بر مباحث مذکور به سوالات مکتوب و شفاهی مخاطبان پاسخ خواهد گفت.

گفتنی است؛ کتاب شرح نهج‌البلاغه اثر بی‌بدیل استاد علامه محمدقی جعفری(ره) می‌باشد که در ۲۷ جلد به ترجمه و تفسیر کتاب نهج‌البلاغه پرداخته است. ایشان در بیان ویژگی ممتاز میراث ارزشمند و نفیس نهج البلاغه فرمودند: «مسلم است که با شناخت‌های معمولی هرگز نمی‌توان شخصیت علی بن‌ ابی طالب(ع) را دریافت به ویژه اگر پژوهشگر در مواردی جویای عناصر و فعالیت‌های روحی آن بزرگوار باشد.»

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به کتابخانه علامه جعفری واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌ا... کاشانی، خیابان حسن‌آباد، انتهای کوچه چهارم مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44091043 تماس بگیرند
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha