پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نشست ادبی با یار مهربان

نشست ادبی با یار مهربان
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 20 تیر 1396
ساعت شروع : 17:00
ساعت پایان : 19:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : خیابان 16 متری لشگر( خیابان شهید حیدری)، روبروی پارک کوثر، کتابخانه شهربانو
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای گلستان
کد مراسم : 96916
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این نشست ادبی با هدف دیدار چهره به چهره با نویسندگان نام آشنا و همچنین ایجاد فضایی فرهنگی برای علاقمندان به کتابخوانی به ویژه کودک و نوجوان، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اهمیت آن در ارتقای سطح علمی و عمومی شهروندان و دوستداران کتاب در عصر روز سه شنبه 20 تیر ماه 96 ساعت 17 کتابخانه شهربانو برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار برگزار می شود.

در این برنامه که با حضور فرحناز علیزاده نویسنده و رمان نویس برگزار می شود . ابتدا داستانی از نویسندگان مطرح و یا اثری از نویسنده مدعو معرفی و برای حاضرین خوانش و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.علاوه بر نقد و خوانش کتاب ، آموزش فنون داستان نویسی ، بحث و تبادل نظر و معرفی تازه های نشراز دیگر بخش های این نشست ادبی است .

گفتنی است ؛ فرحناز علیزاده در برنامه " با یار مهربان " این هفته به نقد و بررسی داستان " طفلک معصومه " از مجموعه داستانهای کتاب " خوابی که تعبیرش تو بودی " نوشته شهلا آبنوس می‌پردازد.

علاقمندان به ادبیات می توانندبه نشانی خیابان 16 متری لشگر( خیابان شهید حیدری)، روبروی پارک کوثر، کتابخانه شهربانو مراجعه کنند یا با شماره 77691580 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha