پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه " نی وش" با آثارنقاشی خط

نمایشگاه " نی وش" با آثارنقاشی خط
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 23 تیر 1396
تاریخ پایان : 03 مرداد 1396
ساعت شروع : 14:00
ساعت پایان : 20:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی ، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ارسباران
کد مراسم : 96900
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشگاه" نی وش" با آثار نقاشی خط جمشید داودی خوشنویس ممتاز انجمن خوشنویسان ایران 23تیر تا 3مرداد در فرهنگ سرای ارسباران به نمایش درمی آید .
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، در این نمایشگاه 25 اثر خوشنویسی و نقاشی خط در ابعاد مختلف به نمایش گذاشته می شود.
جمشید داودی با بیش از سه دهه فعالیت تجسمی و هنری در رشته نقاشی و خوشنویسی و مدرک ممتاز انجمن خوشنویسان ایران در سال 1378 دریافت کرد .
وی کتاب های با عنوان (لذت تحریر) با موضوع آموزش خوشنویسی تحریری با خودکار ، مبانی طراحی، مبانی سایه روشن درتکنیک نقاشی با مدادرنگی، نقاشی خلاقانه با آب و مرکب، اسکراچ، نقاشی با تکنیک گواش و حکاکی روی گچ مجسمه را به رشته تحریر درآورده است وبرگزاری بیش از ده نمایشگاه انفرادی نقاشی، خوشنویسی و نقاشی خط را در روزمه هنری خود دارد .
طراحی کامل حروف و اتصال آن ها در قالب فونت با هدف کاربرد در رایانه باعنوان(پرهون) و خوشنویسی جدید با تمام حروف و اتصال آن ها در قالب نقاشیخط با قلم درشت با عنوان(نی وش) از وی در کتابخانه ملی به ثبت رسیده است .
افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه 23 تیر ساعت 17 برگزار و ورود برای عموم آزاد است .
علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند ساعت 14 تا 20 به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی ، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا مراجعه یا با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha