پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه عکس «گزنگاره ها»

نمایشگاه عکس «گزنگاره ها»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 17 تیر 1396
تاریخ پایان : 22 تیر 1396
ساعت شروع : 09:00
ساعت پایان : 20:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگ سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه
مجری / مرجع خبر: فرهنگ سرای اندیشه
کد مراسم : 96885
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشگاه عکس‌های حامد غلامی با عنوان «گز نگاره‌ها» از روز شنبه 17 تیرماه ۹۶ ، ساعت ۱۸ با همکاری دانشگاه زابل و فرهنگسرای اندیشه در شهر تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس «گز نگاره‌ها» به‌عنوان تصاویری از ایستادگی مردم منطقه سیستان است که جمع‌آوری عکس‌های این مجموعه به مدت ۶ سال طول کشیده و در دو بخش مستند اجتماعی و طبیعت نمایش داده می‌شوند.

گفتنی است ، حامد غلامی متولد ۱۳۷۱، نخستین تجربه‌ی حضور خود را در عرصه هنر با نقاشی و سپس هنرعکاسی آغاز کرد. وی مهم‌ترین هدف خود را نشان دادن سیستان و بلوچستان با تمامی زیبایی‌ها و کاستی‌هایش می‌داند.

شایان ذکر است، منطقه سیستان ۱۸ سال است که با خشکسالی رودخانه هیرمند و پس از آن تالاب بین المللی هامون دست و پنجه نرم می‌کند.
در بیانیه‌ی این نمایشگاه آمده‌است: «درخت گز در منطقه‌ی سیستان واقع درشمال سیستان‌وبلوچستان به‌عنوان نمادی از مقاومت و ایستادگی در برابر خشکسالی‌ها قلم‌داد می‌شود، به‌طوری که پس از کاشت این درخت در سطح زمین سال‌ها بدون آب بزرگ می‌شود».


علاقه مندان برای بازدید می توانند تا روز پنجشنبه 22 تیرماه همه روزه از ساعت 9 تا 20 به فرهنگ سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88765090 تماس حاصل فرمایند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha