پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

فراگیری الگوهای مصوّرسازی از داستان " کلیله و دمنه "

فراگیری الگوهای مصوّرسازی از داستان " کلیله و دمنه "
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 18 تیر 1396
ساعت شروع : 17:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : کتابخانه دکتر شهیدی واقع در نارمک ، گلبرگ غربی ، پشت بیمارستان خصوص نارمک ، میدان 58
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای گلستان
کد مراسم : 96881
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

ویژه برنامه " حکایت های پارسی " با هدف آشنا کردن کودکان و نوجوانان با داستان ها وحکایت های پارسی ، پاشیدن بذر حکمت در روح و ذهن کودکان به عنوان آینده سازان کشور و شناخت اسطوره پرآوازه ایران ، فواید قصه گوئی و اهمیت آن در پرورش خلاقیت کودکان ، تقویت قدرت فهم و بيان و خلاقيت ، تقویت و پرورش نیروی تخیل در کودکان و بهره گيري از تخيلات عصر روز یک شنبه 18 تیرساعت 17 با حضور کارشناس مسلط به این حوزه و با حضور کودکان ، نوجوانان و جوانان برگزار می کند.

حکایت های پارسی به عنوان گنجینه ای سرشار از داستان های زیبا که کودکان و نوجوانان برای خواندن آن شور و شوق دارند قدمتی بیش از هفت هزار سال دارد.

گفتنی است ؛ شرکت کنندگان در این برنامه طرح داستان خلاصه و به سکانس هایی تقسیم می کنند. هر کدام از این بخش ها، بر روی کارت هایی نوشته می شود. تصورات خود را از داستان خوانده شده از داستان های " کلیله و دمنه " را با تکنیک نقاشی آزاد به خلق تصویر کلاژ برجسته ، کاردستی بدون دخالت مستقیم بزرگسالان و درکاربرگ های نقاشی درقطع A۴ می پردازند. همچنین به پاس تقدیر از شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا می شود و از آثار برتر نمایشگاهی به صورت نگاه گذر برپا می شود.

علاقمندان می توانند به کتابخانه دکتر شهیدی واقع در نارمک ، گلبرگ غربی ، پشت بیمارستان خصوص نارمک ، میدان 58 و یا دیگرکتابخانه های مراکز فرهنگی هنری منطقه8 مراجعه و در این مسابقه شرکت کنند. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 77913098 تماس بگیرند .
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha