پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

آگاه سازی فرزندان در برنامه " زندگی آموختنی است "

آگاه سازی فرزندان در برنامه " زندگی آموختنی است "
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 19 تیر 1396
ساعت شروع : 10:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک میدان هلال احمر، خیابان گلستان ، جنب بوستان فدک
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای گلستان
کد مراسم : 96880
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

برنامه " زندگی آموختنی است " دوشنبه هر هفته با هدف آموختن شیوه و راه و روش زندگی ایرانی- اسلامی به خانواده‌ها برای داشتن یک زندگی گرم و یک کانون خانوادگی منسجم و با حضور سید محسن علوی استاد حوزه و دانشگاه در فرهنگ سرای گلستان اجرا می‌شود.

گفتنی است ؛ برنامه " زندگی آموختنی است " در سال جدید به مسایل مختلف و متنوع تربیتی در حوزه کودک طی 10 جلسه با موضوعاتی مانند : خانه ای سرشار از احترام ، بایدها و نبایدهای تربیتی ، تشویق و تنبیه ، بررسی پیامدهای منفی و روش نادرست تنبیه ، قصه گویی ، چگونه نزد فرزندانمان اعتبار داشته باشیم ؟ آگاه سازی فرزندان ، حرف شنوی و اطاعت فرزندان ، مسئولیت پذیری فرزندان و ... می پردازد .

راه و رسم زندگی را به کودکان خود بیاموزیم . روش تربیت فرزند و چگونگی تقویت بن مایه های شخصیتی کودکان در جلسات " زندگی آموختنی است" به پدر و مادرها آموزش داده می شود. حجت الاسلام سید محسن علوی در این برنامه، شیوه های درست تربیتی را به پدر و مادرها آموزش می دهد. هدف از اجرای این جلسات که هر دو شنبه برگزار می شود، آموزش راه و رسم فرزندپروروی و تقویت بن مایه های شخصیت کودکان است.

علاقمندان به شرکت در این برنامه که دوشنبه 19 تیر ماه ساعت 10 برگزار می شود می توانند به فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک میدان هلال احمر، خیابان گلستان ، جنب بوستان فدک مراجعه کنند. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 77815173 تماس بگیرند .
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha