پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی»

مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 09 خرداد 1396
تاریخ پایان : 26 خرداد 1396
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : کتابخانه فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فروس شرق، بعد از چهار راه شهید سلیمی جهرمی
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای فردوس
کد مراسم : 96698
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه های بر آستان جانانِ این منطقه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با شعار محوری بهار معنویت، با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با آداب روزه داری و هم چنین ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، از 9 تا 26 خردادماه برگزار می‌شود.
علاقمندان برای دریافت متن خلاصه فصل اول کتاب و پاسخ‌نامه مسابقه کتابخوانی ماه مهربانی و همچنین ارائه آن، تا 26 خردادماه مهلت دارند به کانال تلگرام فرهنگسرای فردوس به نشانی ferdosfarhangsara@ و یا وب سایت http://ferdos.farhangsara.ir/ مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر به کتابخانه فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فروس شرق، بعد از چهار راه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و یا با شماره 44081043 تماس بگیرند.
گفتنی است، کتاب "راهنمای جامع روزه داری" به نویسندگی "سعیده یراقی اصفهانی" توسط موسسه نشر شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر شده که سوالات مسابقه ماه مهربانی برگرفته از خلاصه فصل اول این کتاب طراحی و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
خاطرنشان می‌شود، در پایان مهلت برگزاری مسابقه کتابخوانی ماه مهربانی، پس از بررسی پاسخ‌نامه‌های رسیده به کتابخانه فردوس، به قید قرعه به شرکت‌کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده اند جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه