پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

برنامه«مهربان با طبیعت» به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی محیط زیست

برنامه«مهربان با طبیعت» به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی محیط زیست
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 10 خرداد 1396
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، انتهای خیابان مهران
مجری / مرجع خبر: خانه فرهنگ میثاق
کد مراسم : 96696
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

خانه فرهنگ میثاق در آستانه فرا رسیدن 5 ژوئن ( 15خرداد ) مصادف با روز جهانی محیط زیست، اقدام به برگزاری برنامه "مهربانی با طبیعت" در قالب کارگاه آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان کرده است.

مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال۱۹۷۲ با تصویب ماده‌ای، 5 ژوئن را روز جهانی محیط زیست اعلام کرد؛ هدف از نامگذاری این روز، افزایش آگاهی مردم برای حفظ محیط زیست و ترغیب مسوولان به اتخاذ تدابیری برای مقابله با تخریب محیط زیست و گونه‌های زیستی‌جانوری است؛ به مناسبت روز جهانی محیط زیست در ایران ۱۵ تا ۲۱خرداد به عنوان هفته محیط زیست نامگذاری شده است. رشد روزافزون آلودگی و تخریب محیط زیست و بروز بحران‌های پی در پی زیست محیطی باعث شد دولت‌ها به طور جدی به تکاپو افتاده تا چاره‌ایی بیندیشند.

لذا خانه فرهنگ میثاق با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با اهمیت محیط زیست و حفظ و پاسداشت آن و تفهیم این مهم که برخورداری انسان از محیط زیست سالم حق مسلم و طبیعی اوست، اقدام به برگزاری این کارگاه آموزشی با حضور کارشناس خبره در حوزه محیط زیست کرده است.

علاقه مندان برای اطلاع از برنامه های این مرکز می توانند به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، انتهای خیابان مهران مراجعه کنند و یا با شماره 44089158 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha