پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شب شعر نغمه های شیدایی

شب شعر نغمه های شیدایی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 04 خرداد 1396
ساعت شروع : 17:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای معرفت واقع در میدان شهرزیبا، بلوارشهران، بعداز زیرگذر شهید همت
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای معرفت
کد مراسم : 96668
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

محفل ادبی شب شعر نغمه های شیدایی با حضور شاعران پارسی وفا قباد پور ، ساغر شفیعی ، شیما باباپور ، پیمان صفر دوست و دیگران شاعران برگزار می شود .

گفتنی است ؛کریم رجب‌زاده دوران کودکی و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در لاهیجان ولنگرودگذرانده است. او پس از پایان تحصیل خود به منظور گذراندن خدمت نظام وظیفه به تهران اعزام گردید و از همان زمان ساکن تهران شد. رویکرد وی به شعر به زمان تحصیل او بازمی گردد. خیلی‌ها او را با مجموعه «قرارمان پای همین شعر» می‌شناسند. کتابی که انتشارش در سال ۷۶ فصل تازه‌ای از تجربه‌های شاعری خلاق را به نمایش گذاشت. او در قالب شعر های مختلف اعم ازکلاسیک مثل غزل ،رباعی ،دوبیتی،مثنوی، نیمایی، سپید به سرودن پرداخته‌است.

رجب زاده هم اکنون نیز در قلمرو ادب فعال است و همواره پشتیبان و مشوق شاعران جوان در جلسات کانون ادبی است.کتاب «صف عاشقان تمامی ندارد» سروده‌ی کریم رجب زاده در سال ۱۳۸۸، از برگزیدگان جایزه کتاب فصل ۸۷ در بخش شعر بوده‌است.

علاقه مندان جهت حضور و اطلاع از برنامه ها می توانند به فرهنگسرای معرفت واقع در میدان شهرزیبا، بلوارشهران، بعداز زیرگذر شهید همت و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44319304 تماس بگیرند
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha