پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 03 خرداد 1396
ساعت شروع : 16:00
ساعت پایان : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای فردوس
کد مراسم : 96666
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

ویژه برنامه «فتح خون» همزمان با سالروز فتح خرمشهر و با هدف گرامیداشت رشادت ها و سلحشوری های رزمندگان اسلام، تداعی خاطرات ایثارگری های ملت ایران در خلق این حماسه بزرگ و انتقال پیام ایثار و شهادت به نسل های آینده و جوانان، همراه با بخش های مختلف فرهنگی هنری با رویکرد انقلاب و دفاع مقدس، در روز چهارشنبه 3 خردادماه ساعت 16 تا 18 با حضور خانواده معظم شهدا و شهروندان انقلابی در فرهنگسرای فردوس برگزار می شود.

حضور خانواده معزز "شهید حسین معز غلامی" اولین شهید مدافع حرم منطقه 5 در سال 96 و تکریم از ایشان، سخنرانی "سردار حسین اسداللهی" فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله (ص)، اجرای نمایش و روایتگری با موضوع دفاع مقدس توسط گروه حبیب اله خسروجردی، شعرخوانی حماسی توسط "محمدزمان گلدسته"، برگزاری مسابقه با موضوع آزادسازی خرمشهر همراه با اهدای جایزه به برندگان، از جمله بخش های این ویژه برنامه است.

گفتنی است؛ در این مراسم رضا محمدی قاری نوجوان و نفر اول مسابقات قرآنی سراج در سال 95، آیاتی چند از کلام الله مجید را تلاوت خواهد کرد و اجرای آن بر عهده مهدی شاکری از مجریان توانمند کشور است.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44058900 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه