پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ستارگان پرفروغ»

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ستارگان پرفروغ»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 03 خرداد 1396
تاریخ پایان : 20 خرداد 1396
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : کتابخانه علامه جعفری واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌ا... کاشانی، خیابان حسن‌آباد، انتهای کوچه چهارم
مجری / مرجع خبر: کتابخانه علامه جعفری
کد مراسم : 96662
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این مسابقه کتابخوانی به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ماندگار آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی با هدف گرامیداشت یاد شهدا و آشنایی هر چه بیشتر عموم شهروندان با حماسه سوم خرداد، از 3 تا 20 خردادماه برگزار می‌شود.

علاقمندان برای دریافت متن کتاب و پاسخ‌نامه مسابقه کتابخوانی ستارگان پرفروغ و همچنین ارائه آن، تا 20 خردادماه مهلت دارند به کانال تلگرام بلوار فرهنگ به نشانی: ferdosfarhangsara@ مراجعه و پس از مطالعه خلاصه کتاب، به 15 سوال طرح شده پاسخ و عدد 15 رقمی بدست آمده همراه با نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس ضروری را به تلگرام فرهنگسرای فردوس به نشانی ferdosfarhangsara5/telegram.me ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر و به کتابخانه علامه جعفری واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌ا... کاشانی، خیابان حسن‌آباد، انتهای کوچه چهارم مراجعه و یا با شماره 44008656 تماس بگیرند.

گفتنی است، داستان این کتاب درباره «بهنام محمدی راد»، نوجوان سیزده ساله خرمشهری است که با آغاز جنگ تحمیلی و حمله عراق به خرمشهر، به دفاع از شهر بر می آید و سرانجام نیز به شهادت می رسد .در این کتاب، ضمن بازگویی داستان، تصویری از خرمشهر در آغاز تهاجم عراق نیز اوضاع مردم بی دفاع این شهر منعکس شده، از فداکاری های جوانان و نوجوانان این شهر در دفاع از شهر سخن رفته است.

خاطرنشان می‌شود، در پایان مهلت برگزاری مسابقه کتابخوانی ستارگان پرفروغ، پس از بررسی پاسخ‌نامه‌های رسیده به کتابخانه علامه جعفری، به قید قرعه به شرکت‌کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده اند جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه