پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شصت و ششمین اجرای «قند و نمک» با حضور سعید بیابانکی

شصت و ششمین اجرای «قند و نمک» با حضور سعید بیابانکی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 26 اردیبهشت 1396
ساعت شروع : 18:30
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای فردوس
کد مراسم : 96602
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

محفل ادبی «قند و نمک» با هدف اعتلای شعر طنز، فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده‌های طنزآمیز شاعران جوان، شناسایی، جذب و پرورش ادبی و خلاقیت جوانان هنرمند در مسیر ارتقای دانش و همچنین ایجاد شور و هیجان و فراهم کردن یک روز به یاد ماندنی و شاد برای شهروندان برگزار می‌شود.
همچنین ایجاد روحیه نشاط و میان شهروندان، گسترش فرهنگ تکریم، پاسداشت گرایش‌ها، آداب و روسوم و سنت ها و فرهنگ ایرانی به منظور بیان موضوعات اجتماعی و رخدادهای ملی و مذهبی نیز از دیگر اهداف برگزاری این محفل ادبی است.
در این برنامه شاعران طنزپرداز، اشعار و قطعات طنز خود را قرائت می‌کنند و سعید بیابانکی به عنوان مجری و منتقد برنامه نیز به نقد آن‌ها می‌پردازد. همچنین برگزاری استندآپ کمدی، مسابقه ذوق آزمایی، معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز از دیگر بخش‌های این محفل طنز است.
محفل ادبی شب شعر طنز قند و نمک که در هر نشست میزبان شاعران برجسته‌ای بوده است، در این محفل پذیرای شاعرانی همچون حسین مدرسی، علی میرزایی، فرشته دانش‌پژوه، شروین سلیمانی، روح‌الله احمدی، نادر ختایی، مصطفی مشایخی، امیر سادات موسوی، محمدحسن صادقی، صابر قدیمی و علیرضا لبش است.
دوستداران محافل ادبی برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha