پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

رقابت حافظان نور با سوره ضحی

رقابت حافظان نور با سوره ضحی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 27 اردیبهشت 1396
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : خانه قران شهید مهدی پور به نشانی : شهرک چشمه شرقی ، کوچه نرگس شرقی "کوچه سیروس مهدی پور
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای تهران
کد مراسم : 96551
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای تهران در سلسله برنامه های حافظان نور " سوره ضحی به عنوان محور مسابقه انتخاب شده است . ازمون این مسابقه 27 اردیبهشت برگزار میشود .
سوره ضحی یا والضحی نود و سومین سوره قرآن است. این سوره مکی با ۱۱ آیه از جمله سوره‌هایی است که یک‌جا بر پیامبر اسلام(ص) نازل شده است. این سوره بعد از مدتی که بر پیامبر وحی نازل نشده بود و کافران بر ایشان خرده گرفتند که خداوند او را رها کرده است، بر پیامبر نازل شد و آن حضرت را خوشنود کرد. سوره ضحی خطاب به پیامبر می‌گوید که خداوند تو را رها نکرده است و نعمت‌های پروردگار را بر آن حضرت می‌شمارد و سفارش یتیمان و سائلان را به پیامبر می‌کند و از او می‌خواهد که نعمت‌های خداوند را به مردم بازگو کند.
. علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانندجهت ثبت نام به خانه قران شهید مهدی پور به نشانی : شهرک چشمه شرقی ، کوچه نرگس شرقی "کوچه سیروس مهدی پور مراجعه و یا با شماره تلفن 44725737 مراجعه نمایند . برگزیدگان این مسابقه از طریق کانال رسمی فرهنگسرای تهران به آدرس telegram.me/tehranfarhangsara معرفی می شوند و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره44143777تماس بگیرند.

اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه