پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

مسابقه حفظ سوره مبارکه واقعه

مسابقه  حفظ سوره مبارکه واقعه
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 18 خرداد 1396
تاریخ پایان : 30 خرداد 1396
ساعت شروع : 09:00
ساعت پایان : 13:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : شهرک ولیعصر-انتهای خ حیدری جنوبی-خ پژاند-بوستان لواسانی-فرهنگسرای خاتم
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای خاتم(ص)
کد مراسم : 96540
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نخستین دوره از این مسابقات در قالب حفظ سوره واقعه در دو رده سنی 7 تا 15 سال، و بالای 15 سال برگزار و در هر گروه به 3 نفر از برگزیدگان هدایایی نفیس اهدا خواهد شد .
بر اساس این گزارش در این دوره از مسابقات صحت قرائت امتیاز دارد و به شیوه حفظ و ترتیل و قرائت به سبک اساتید برجسته امتیاز ویژه تعلق می گیرد.
این گزارس می افزاید: مهلت ثبت نام تا 13 خرداد ماه سالجاری است و علاقمندان می توانند تا این تاریخ به فرهنگسرای خاتم(ص)، خانه فرهنگ امام علی(ع)، مرکز رشد کودک و مادر، کتابخانه های قائم(عج)، فجر،15 خرداد ، بوستان نرگس و شهدای محله بهداشت مراجعه و ثبت نام کنند.
زمان اجرای مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات روز پنجشنبه 18 خرداد، گروه خواهران از ساعت 9 تا 13 در فرهنگسرای خاتم (ص) و گروه برادران از ساعت 9 تا 13 در خانه فرهنگ امام علی(ع) با حضور داوران برگزار می شود .
مساجد ، کانون های قرآنی و دارالقرآن منطقه 18 در برگزاری این مسابقه مشارکت دارند و اختتامیه نیز چهارشنبه 30 خرداد مصادف با 25 ماه مبارک رمضان در یکی از مساجد منطقه 18 برگزار خواهد شد.
شهروندان علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66207068 تماس بگیرند و هم چنین به نشانی khatam.farhangsara.ir رجوع کنند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه