پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

مهارتهای ارتباطی مدیر

مهارتهای ارتباطی مدیر
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 26 مرداد 1397
ساعت شروع : 08:00
ساعت پایان : 14:30
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : خیابان شریعتی، روبروی خیابان ملک، خیابان باقری شبستری، پلاک ۴۲
مجری / مرجع خبر: گروه آموزشی ارشیا دکامی
کد مراسم : 973754
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

توضیحات :
در میان مجموعه مهارتهای مدیریتی، مهارتهای ارتباطی بیش از سایر مهارتها بر اثربخشی یک مدیر مؤثر است. در ارتباط با مدیران بالادستی و کارمندان زیر مجموعه منطقی است که همزمان به مواضع و گفته‌های صریح طرف مقابل و نیز به منافع پنهان و احساسات ناگفته‌ی او توجه کنیم تا بتوانیم درک صحیحی از خواسته های آنان داشته باشیم.

شاید این روزها بحث‌هایی مانند تحلیل علائم چهره و زبان بدن به خاطر جذاب بودن، توجه را به خود جلب کرده‌اند اما واقعیت این است که این مهارتها نمی توانند قابلیت ارتباطی یک مدیر را به طرز قابل توجهی بالا ببرد، چرا که درک و تحلیل مواضع و گفته‌های صریح افراد، بسیار دشوار است. و متاسفانه گاه مواضع و خواسته‌هایی که در قالب کلمات بیان می‌شوند شنیده نمی شوند.

مدیران از به وسیله این مهارت میتوانند خواسته های خود را بدون مقاومت از سوی دیگران مطرح و نتیجه مثبت بگیرند. در صورتیکه نتوانید این مهارت را بیاموزید مجبور میشوید برای انجام خواسته هایتان متوسل به دستور دادن شوید. باید اصول انضباطی رفتاری را رعایت کنید. به منافع کوتاه مدت توجهی نداشته باشید روی منافع بلند مدت سرمایه گذاری کنید.

الگوهای رفتاری کارکنان و رییس خود را به خوبی شناسایی نمایید. الگوهای روانی و رفتاری آنها نقش بسیار مهمی در موفقیت شما در متقاعد کردن آنان دارد.

این مهارت از آن دسته مهارتهایی است که در جریان آموزش ،تمرین و کسب تجربه حاصل می‌شود.

ما در این دوره تمامی زوایای رفتاری را برای شما روشن و نحوه برخورد و متقاعد سازی کارکنانتان و مدیرانتان را به شما آموزش خواهیم داد.

به تجربه ثابت شده که اگر مدیر نتواند ارتباطی صحیح با افراد برقرار کند گردش کارها مختل شده و افراد سردرگم می شوند. واقعیت این است که۸۰ درصد از وقت مدیران صرف برقراری ارتباطات با دیگران می شود لذا سبک مدیر در برقراری ارتباط با کارکنان، همکاران و مقامات بالاتر نقش بسیار تعیین کننده ای در عملکرد و موفقیت وی دارد.

در این کارگاه اساسی ترین نکات ارتباطی به تفکیک به بحث و تمرین گذاشته می شود تا مدیران بیاموزند که در موقعیت های مشابه رفتارهای مناسب را از خود بروز دهند.

مطالبی که در این دوره یاد خواهید گرفت در هیج کتاب، دوره آموزشی و دانشگاه و موسسه دیگری پیدا نخواهید کرد. این آموزشها از دل عملکردهای موفق در سازمانهای ایرانی و بر اساس تجربیات واقعی شکل گرفته اند.


انجام کارهای کارگاهی برای درک عمیق مفاهیم
سمینار مهارتهای ارتباطی
مهارت ارتباطی مدیر

گزارش دوره های قبل
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره یک
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره دوم
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره سوم
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره چهارم

در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟
شناخت سیاستهای ارتباطی درون سازمانیساختن تصویر سیاسی خوب در سازمانقوانین نانوشته ی سازمانساختن شبکه اطلاعاتی و حمایتی در سازمانمهارت گوش دادن فعالانهمهارت ارتباط با کارکنان (مرد و زن )مهارت ارتباط با همکارانشناخت پیامهای پنهان و اثرات آنمدیریت افراد ناسازگار و سرکشمدیریت تعارضات و مجادلات سازمانیشناخت حالات تدافعیکنترل خشم

با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟

فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)
جزوه مطالب این کارگاه
حمایت و مشاوره آقای مهندس دکامی در حین کار
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش
عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران" محلی برای رفع مشکلات مدیریتی محل کارتان


در انتهای این دوره واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در واقع شما به جرگه مدیران حرفه ای وارد می شوید (که تعدادشان هم واقعا در ایران پایین است) و می توانید با تمرین و بکار بردن این نکات حرفه ای انگیزه کارکنانتان را به حد اعلای خود نزدیک کنید و مدیران و همکاران شما هم ارتباطات خوبی با شما برقرار خواهند کرد و هر روز شاهد بالا رفتن بهره وری افراد و سازمانتان باشید. و شما بعنوان یک مدیر حرفه ای دیده خواهید شد.

برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای تمامی کسانی که سودای مدیریت در سر دارند مناسب است. تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است.

آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟

قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی اموزش داده نمی شوند فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور وفرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در اینجا این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی ار بیاموزند و به حمض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.

تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟

شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از ان مطالب را واقعا توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟

اگر تا کنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از انها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند. فکر کنم همینقدر توضیح کافی باشد و تفاوت آن را متوجه شده باشید.

اگر شرکت نکنم چه می شود؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و مانند گذشته ادامه می دهید. اصلا این کارگاه برای این طراحی شده است که اتفاقات عالی رخ دهد و شما وارد دنیای حرفه ای مدیریت شوید. پس تصمیم با خودتان است مدیر بمانید یا مدیر حرفه ای شوید.

مدرک پایان دوره
این دوره از سوی آکادمی های MPT اتریش، IQS انگلیس و آکادمی ANCCP ایتالیا مورد تایید است و از سوی این آکادمی ها مدرک ارائه می شود. مدارک ارائه شده قابل استعلام بوده و در سرتاسر دنیا معتبر هستند.

ما برای این دوره تصمیم گرفتیم مدرک از MPT ارائه دهیم.


تماس با برگزارکننده: ۰۲۱۲۸۴۲۱۶۸۱
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha