پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

دومین کارگاه حرفه ای سیستم سازی در مدیریت به روش عاسا

دومین کارگاه حرفه ای سیستم سازی در مدیریت به روش عاسا
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 06 مهر 1397
ساعت شروع : 08:00
ساعت پایان : 14:30
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : خیابان شریعتی روبروی خیابان ملک خیابان باقری شبستری پلاک 42
مجری / مرجع خبر: گروه آموزشی ارشیا دکامی
کد مراسم : 973655
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

توضیحات
من می دانم افراد زیادی در حال آموزش سیستم سازی کسب و کار هستند. اما واقعیت این است که اغلب در حال آموزش چیزی شبیه تفویض اختیار هستند. ولی باید بدانیم که سیستم سازی در کسب و کار کاری فراتر از تفویض اختیار است. من مبحث تفویض اختیار را در کارگاه دیگری آموزش می دهم. سیستم سازی به دنبال انجام کارها به سادگی و با کمترین اشتباه و خودکار سازی فعالیت هاست به طوری که بالاترین بهره وری را داشته باشد.

این نوع سیستم سازی که در این کارگاه آموزش داده می شود، کاری نو و ابداعی است که کاملا اجرایی است و در سازمانهای زیادی مانند نوین گدازه، ایران آنکارا، الیاف ساویس، پترواکس و … توسط تیم ما پیاده سازی و اجرایی شده اند.
همانطور که می دانیم سازمانهای کوچک اغلب بدون سیستم کار می کنند. لذا سازمان و کسب و کارشان به اندازه مدیریت و مالک آنها بیشتر رشد نمی کنند. سازمانهای بزرگ هم سیستم دارند ولی اغلب سیستم ها ناکارآمد تعریف شده اند. بیشتر مواقع هم به دلیل ناکارآمدی و کاغذبازی های فراوان توسط کارمندان نادیده گرفته می شوند.

باید بدانید که با سیستم سازی کسب و کار و فعالیتهای تیم خود، می توانید فرآیندهای کار را بیابید و با دقت بالا بررسی و آنطور که مدنظر شماست بهبود و به اجرا بگذارید. شما با ایجاد هر گام از سیستم خواهید فهمید که فرایندهای هسته ای چگونه کار می کنند. چگونه ساختاری دارند و چطور بر فرآیندهای دیگر تاثیر می گذارند و تاثیر می پذیرند. همچنین به سادگی فرآیندهای بدون ارزش افزوده را کشف و حذف می کنید.

از طرفی با تکنیک هایی که ما به شما آموزش می دهیم آنها را تبدیل به عادت های سازمانی می کنید. من بارها در کلاسهای خود در مورد قدرت عادت های انسانی صحبت کرده ام. در این کارگاه ارتباط بین عادتهای انسانی و سازمانی را یاد خواهید گرفت و متوجه قدرت عادتهای سازمانی خواهید شد، قدرتی که سازمان را اداره می کند.

شگفت انگیز است که شما وقتی غرق سیستم سازی می شوید به نکات بسیار جالبی بر می خورید که پیوسته خلاقیت شما را بر می انگیزانند.
در واقع وقتی تمام اجزای کسب و کار به درستی کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر کدام کارشان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند کل کسب و کار همانند سیستمی کاملا منسجم که به زیبایی طراحی شده است کار می کند. به سیستم این جهان خوب دقت کنید و ببینید به چه زیبایی همه چیز در حال کار است.

برخی از منافع سیستم سازی کسب و کار:
- سرعت رشد کسب و کار شما به شدت افزایش می یابد.
- وابستگی به افراد کلیدی از بین خواهد رفت چرا که سیستم کار می کند نه افراد.
- تنش بین کارکنان از بین خواهد رفت چون همه چیز بر اساس سیستم پیش می رود نه نظر شخصی افراد.
- بهره وری و سرعت فعالیتها افزایش خواهد یافت چون موانع برداشته می شوند.
- فعالیتهای کلیدی با کیفیت بالایی به انجام خواهند رسید.
- کارمندان رشد خواهند کرد.
- محیط کار برای کارمندان لذتبخش خواهد شد.

در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟
سیستم سازی چیست و چرا به آن نیازمندیم
زیر سیستم ها و منافع شناخت آنها
جایگاه سیستم در رشد تیم و سازمان
شناسایی سیستمهای سازمان
اصول طراحی سیستم
بازی سیستم ها
بهبود و توسعه سیستم ها
جایگاه مدیر در سیستم ها
شناخت عادتها در زندگی و کار
شناخت عادتهای سازمانی
ساخت عادت های سازمانی موثر با تکیه بر سیستم
گزارش کارگاه های قبلی
گزارش کامل و نظرات شرکت کنندگان دوره اول
با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟
۷ساعت محتوای آموزشی
فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)
جزوه مطالب این کارگاه
حمایت و مشاوره آقای مهندس دکامی برای طراحی سیستم در حین کار
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش
عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران" محلی برای رفع مشکلات مدیریتی محل کارتان
در انتهای این دوره واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
شما می توانید با تمرین و بکار بردن این روش سیستم سازی، سیستم کاری خود را به سادگی طراحی کنید. از آنجایی که این دوره آموزشی به صورت کارگاهی است، شما چندین سیستم را در کارگاه طراحی خواهید کرد و به این روش مسلط خواهید شد. همچنین می توانید کلیه افراد سازمان و تیمتان را در این کار مشارکت دهید و شاهد همکاریهای فی مابین این افراد برای دستیابی به اهداف باشید. بعد از سیستم سازی از اجرا و پیاده سازی های برنامه ها و اهداف شگفت زده خواهید شد.

برای چه کسانی مفید است؟
این دوره برای تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند و یا قصد مدیر شدن را دارند مناسب است. مدیران منابع انسانی، مدیران تخصصی، مدیران ارشد و تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است.

چه خودتان مدیر و صاحب یک کسب کار باشید و چه در حال هدایت و مدیریت یک تیم باشید به سیستم سازی به شدت نیاز دارید. و بدون سیستم نمی توانید به اهداف خود دست یابید این یک واقعیت غیر قابل انکار است.

آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟
قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی اموزش داده نمی شوند فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور و فرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در اینجا این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی ار بیاموزند و به محض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.

اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه