پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

کارگاه مهارت استخدام بهترین ها

 کارگاه مهارت استخدام بهترین ها
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 26 مرداد 1397
ساعت شروع : 08:00
ساعت پایان : 17:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : تهران، خیابان شریعتی روبروی خیابان ملک خیابان باقری شبستری، پلاک ۴۲
مجری / مرجع خبر: گروه آموزشی ارشیا دکامی
کد مراسم : 973438
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

این کارگاه چیست؟
پیدا کردن کارمند خوب بسیار سخت است اگر اخیرا برای استخدام آکهی داده باشید منظور ما را به خوبی درک می کنید. پیدا کردن بهترین کارمند هیچ وقت آسان نبوده است. مسئله ی شما این است که چطور از میان دریای پوشیده از تخته پاره متقاضیان، بهترین افراد را بیرون بکشید. حتی ممکن است شما گول رزومه افراد، دانشگاه محل تحصیل و بسیاری مسائل دیگر را بخورید.

جذب افراد خوب و حفظ آنها در سازمان یک مهارت اساسی در تجارت است. شاید هم مهمترین مهارت باشد. خوشبختانه این مهارت هم مانند هر مهارت دیگری در دنیای تجارت قابل یادگیری است و تقریبا هر کسی از طریق آموزش می تواند آن را یاد بگیرد. مدیران بی شماری این مهارت را در حد عالی یاد گرفته اند و مدام افراد خوبی را استخدام می کنند. در عین حال مدیرانی هم هستند که هنوز در این کار مهارت پیدا نکرده اند. در نتیجه با آگاهی و دانش کم مصاحبه های استخدامی را انجام می دهند، و متعجب هستند که چرا۷۰% افرادی که استخدام کرده اند کار نمی کنند. اغلب اوقات این مدیران ضعفی را که در تصمیم گیری برای استخدام افراد دارند به گردن کسانی که استخدام کرده اند می اندازند و در نتیجه نمیتوانند از اشتباهات شان درس بگیرند و پیشرفت کنند.وظیفه شما مشخص کردن کارآمدترین داوطلبان برای کار مورد نظرتان است. ابزارهای متعددی در اختیار دارید اما باید زیرک باشید و بتوانید در مصاحبه های استخدامی از ابزارهایی حرفه ای استفاده کنید تا بهترین ها را بیابید.

افراد را متناسب با شغل مورد نظر استخدام کنید اگر آن کار برایشان کم باشد و یا بیش از حد نیاز باهوش باشند آنها را از دست خواهید داد و باید به فکر استخدام نفر بعدی باشید.

در این کارگاه می آموزید چطور در مصاحبه های حرفه ای بهترین افراد را انتخاب کنید همچنین ابزارهای مهمی را برای استخدام و نگهداشت بهترین افراد یاد می گیرید.

در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟
بدانید به دنبال چی می گردید
کارهای قبل از استخدام
چطور آگهی بدهیم
یک تور بزرگ پهن کنید
انتخاب بهترین رزومه ها
رزومه مشکوک
بررسی سوابق کاری
آیا دانشگاه محل تحصیل مهم است؟
دعوت به مصاحبه
آمادگی برای انجام مصاحبه
چی بپرسیم
سوالات چالشی
شما مصاحبه را خراب می کنید نه داوطلب
تکنیک قیف در مصاحبه
شما روانشناس نیستید
در مورد شغل چه بگوییم
اثر هاله ای در استخدام
چطور در مورد حقوق صحبت کنیم
تکنیک های اخراج
چه کسانی را اخراج کنیم
چگونه اخراج کنیم
با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟
6 ساعت محتوای آموزشی
فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)
جزوه مطالب این کارگاه
حمایت و مشاوره آقای مهندس دکامی در حین کار
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش
عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران" محلی برای رفع مشکلات مدیریتی محل کارتان
افراد را متناسب با شغل مورد نظر استخدام کنید اگر آن کار برایشان کم باشد و یا بیش از حد نیاز باهوش باشند آنها را از دست خواهید داد و باید به فکر استخدام نفر بعدی باشید.

گزارش دوره های قبل

گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره اول
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره دوم
گزارش کامل و نظر شرکت کنندگان دوره سوم
در انتهای این دوره واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

شما می توانید با تمرین و بکار بردن این نکات و آموزشهای حرفه ای بهترین افراد را گرد خود جمع آوری کنید و برکسی هم پوشیده نیست که پیشرفت و موفقیت یک مدیر به توانمندی و قابلیتهای افرادی دارد که با او کار می کنند. اینجاست که شما بعنوان یک مدیر حرفه ای دیده خواهید شد.

برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند و یا قصد مدیر شدن را دارند مناسب است. مدیران منابع انسانی، مدیران تخصصی، مدیران ارشد و تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است.

آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟

قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی اموزش داده نمی شوند فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور وفرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در اینجا این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی ار بیاموزند و به حمض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.

تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟

شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از ان مطالب را واقعا توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟

اگر تا کنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از انها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند. فکر کنم همینقدر توضیح کافی باشد و تفاوت آن را متوجه شده باشید.

اگر شرکت نکنم چه می شود؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و مانند گذشته ادامه می دهید. اصلا این کارگاه برای این طراحی شده است که اتفاقات عالی رخ دهد و شما وارد دنیای حرفه ای مدیریت شوید. پس تصمیم با خودتان است مدیر بمانید یا مدیر حرفه ای شوید.
تلفن موسسه: 02128421681
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه