پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

جشنواره چادر‌های آسمانی

جشنواره چادر‌های آسمانی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 16 تیر 1397
تاریخ پایان : 21 تیر 1397
استان : اصفهان
شهرستان : اصفهان
آدرس : دبیرخانه جشنواره : معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، اداره آموزش و مشارکت‌های عمومی واقع در میدان تاریخی حضرت امام (ره) و در شهرستان‌ها نیز به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان
مجری / مرجع خبر: خبرگزاری صدا و سیما
کد مراسم : 973306
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: در این جشنواره از فعالان، نخبگان، هنرمندان و افراد برجسته و برگزیده در زمینه ترویج عفاف و حجاب تجلیل می شود.
سرهنگ جهانگیر کریمی، کتاب، تصویرسازی، عکس، پوستر، نقاشی،انیمیشن و کاریکاتور را از محورهای این جشنواره عنوان کرد و افزود: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا دهم تیر به دبیرخانه جشنواره به نشانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، اداره آموزش و مشارکت‌های عمومی واقع در میدان تاریخی حضرت امام (ره) و در شهرستان‌ها نیز به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان مربوطه تحویل دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2183002 تماس بگیرند.
به گفته وی پس از اجرای موفق و اثر گذار دوره برگزاری جشنواره چادرهای آسمانی نخستین دوره استانی این جشنواره امسال در تعدادی از استان ها از جمله استان اصفهان برگزار می‌شود.
سرهنگ کریمی گفت: این جشنواره 16تا21 تیر هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب برگزار و از فعالان، نخبگان، هنرمندان و افراد برجسته و برگزیده در زمینه ترویج عفاف و حجاب با اهدای جوایز نفیس تجلیل می شود.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha

مراسم های مشابه