پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

اجرای نمایش «مثل خواب، مثل رویا»

اجرای نمایش «مثل خواب، مثل رویا»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 20 خرداد 1397
تاریخ پایان : 25 خرداد 1397
ساعت شروع : 19:30
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : تقاطع خیابان حافظ و سمیه ، تالار سوره مهر حوزه هنری
مجری / مرجع خبر: سوره هنر
کد مراسم : 973210
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایش «مثل خواب، مثل رویا» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی از یک‌شنبه 20 خردادماه در تالار سوره مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

قاسمی درباره این نمایش گفت: زنان در تاریخ ایران در شکل گرفتن جریانات مختلف نقش بسزایی داشته‌اند و البته کمتر راجع به آنان حرف به میان آمده؛ برای همین مدت‌ها بود دوست داشتم نقش زنان را در بزرگ‌ترین تحول ایران که همان انقلاب است بنویسم. همایش سراسری تئاتر خرداد بهانه‌ای بود که نانوشته‌هایم را در این زمینه تکمیل کنم؛ نقش زنان در انقلاب و جنگ تحمیلی؛ برای همین از کودتای کشف حجاب تا جنگ تحمیلی چهار بریده اتفاق را کنار هم نوشتم تا «مثل خواب، مثل رؤیا» شکل بگیرد.

وی افزود: پس از استقبال از نمایش «مثل خواب، مثل رویا» در بخش صحنه‌ای پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد، امیدوارم که این نمایش مورد رضایت و استقبال مردم و هنرمندان نیز قرار بگیرد و بدین ترتیب شروع خوبی را رقم بزنیم.

پری بارانی، رستا رضوی، محمد قاسمی، فرید طاهری و میثم محمدی از جمله بازیگران این نمایش هستند که متین مرادی کار نورپردازی و شادان رستمی مدیریت صحنه نمایش «مثل خواب، مثل رویا» را برعهده دارند.

نمایش «مثل خواب، مثل رویا» محمد قاسمی از 20 تا 25 خردادماه از ساعت 19:30 دقیقه در تالار سوره مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha