پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

کارگاه کارگردانی و بازیگری تئاتر با تمرکز بر نمایشنامه‌های معاصر ایرانی

کارگاه کارگردانی و بازیگری تئاتر با تمرکز بر نمایشنامه‌های معاصر ایرانی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 11 خرداد 1397
تاریخ پایان : 30 شهریور 1397
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : تهران - هفت تیر، کوچۀ آذری، پلاک 25
کد مراسم : 973036
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.


ثبت نام دانشجویان تئاتر
ارائۀ کارت دانشجویی، پیش از شروع دوره، برای تکمیل فرایند ثبت نام الزامی است.

۱,۶۰۰,۰۰۰تومان


پرداخت کل شهریه
این هزینه برای دورۀ کارگاه کارگردانیشامل 18 جلسۀ سه ساعته به تدریس استاد محمد عاقبتی می‌باشد. هنرجویان با پرداخت از این طریق مشمول پانصدهزار تومان تخفیف می‌شوند که از شهریۀ اصلی دوره کسر شده است.
برای هنرجویان با شرایط خاص کد تخفیف ویژه تعریف خواهد شد. کمتر

۲,۰۰۰,۰۰۰تومان

پرداخت قسط اول (از سه قسط)
این هزینه برای قسط اول از سه قسط هشتصد هزار تومانی می‌باشد. شما می‌توانید با پرداخت کل شهریه در یک موعد، از طریق بلیط دو میلیون تومانی از چهارصد هزار تومان تخفیف برخوردار شوید.
همچنین برای هنرجویان با شرایط ویژه و یا سابقۀ عمده در فعالیتهای هنری، پس از بررسی رزومۀ کاری، طبق نظر مدرس دوره، تخفیفهای ویژه در نظر گرفته خواهد شد. برای ارسال رزومۀ هنری خود به سایت دیگر (www.dgarstudio.com) مراجعه فرمایید. کمتر

۸۰۰,۰۰۰تومان

تماس با برگزارکننده۰۲۱۸۸۳۴۷۷۲۶
کارگاه کارگردانی
دورۀ پیش رو، دومین نوبت برگزاری کارگاه کارگردانی-بازیگری زیر نظر محمد عاقبتی در استودیو دیگر است. مانند دور اول، در این دوره نیز سه تا پنج نفر هنرجوی کارگردانی، در کنار 10 تا 15 نفر هنرجوی بازیگری زیر نظر مستقیم محمد عاقبتی به کار خواهند پرداخت.

هدف كارگاه، فراگيري مهارتهای عملي كارگرداني تئاتر شامل تحليل متن، درک موقعیت نمایشی و شناخت میزانسن است. حضور هنرجویان کارگردانی و بازیگری در کنار هم باعث می‌شوند تا جلسات درسی به معنای واقعی شکل کارگاه به خود بگیرند.
در این فضای منحصر به فرد، هنرجویان کارگردانی فرصت دارند تا هدایت بازیگر، خلق صحنه و طراحی میزانسن را در ارتباط مستقیم با بازیگر فرابگیرند و هنرجویان بازیگری ارتباط با کارگردان، قرار گرفتن درون موقعیت و تحلیل متن را در تعامل با هنرجویان کارگردانی و زیر نظر مستقیم و مداوم مدرس دوره فرا خواهند گرفت.
این کارگاه با تمرکز بر نمایشنامه‌های معاصر ایرانی در هجده جلسه در سالن تماشاخانۀ فانوس برگزار خواهد شد. هدف از تمرکز بر نماشنامه‌های ایرانی معاصر، نزدیک بودن هنرجویان به فضای فرهنگی و زبانی متن نمایشی و امکان درک سریع و بی‌واسطۀ موقعیت و کنش نمایشی است.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha