پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

دور نیمه نهایی «هزارصدای سنتی» برگزار می شود

دور نیمه نهایی «هزارصدای سنتی» برگزار می شود
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 04 بهمن 1396
ساعت شروع : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی ، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ارسباران
کد مراسم : 961902
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

برنامه «هزارصدا » در دور نیمه نهایی سنتی چهارشنبه 4 بهمن ساعت 18 برای معرفی گروه برتر موسیقی سال 96 در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، بخش کارشناسی و داوری برنامه به عهده صدیق تعریف(آهنگسازی)، اردشیر کامکار(آهنگسازی و نوازندگی) و جواد زهتاب(شعر و ترانه) است.
گروه‌های «آوای میهن»، «صفیر» و «چکاد» در این برنامه به اجرای برنامه می‌پردازند. گروه آوای میهن در برنامه سوم خرداد با داوری هنگامه اخوان، سیدعباس سجادی و مهیار علیزاده، گروه صفیر در برنامه چهارم مرداد با داوری حمید متبسم، ابراهیم اسماعیلی اراضی و وحید تاج و گروه چکاد در برنامه اول شهریورماه با داوری میلاد کیایی، عبدالجبار کاکایی و محمد معتمدی به عنوان گرو هبرگزیده انتخاب و به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .
همچنین مهدی امامی با نوازندگی امیر شریفی به عنوان گروه مهمان به اجرای برنامه می پردازند .
برنامه «هزارصدا» باهدف معرفی چهره‌ها و استعدادهای حوزه موسیقی هرماه دو نوبت در بخش های سنتی و پاپ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی ، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا مراجعه یا با شماره 22872818 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha