پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

کتاب«هّرّس» نقدمی شود

کتاب«هّرّس» نقدمی شود
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 25 دی 1396
ساعت شروع : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتراز سیدخندان، خیابان جلفا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ارسباران
کد مراسم : 961781
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

کتاب«هّرّس» نوشته ی نسیم مرعشی دوشنبه 25 دی ساعت 18 با حضور نویسنده و فرحناز علیپور (منتقد)در فرهنگ سرای ارسباران نقد و بررسی می شود.
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، «هَرَس»روایتی برآمده از دلِ تاریخِ جنگِ طولانی ایران و عراق است. داستان مردی که سال ها بعدِ پایانِ جنگ پیِ همسرِ گمشده اش می گردد و او را در مکانی عجیب پیدا می کند.
نسیم مرعشی سال 1362 در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک ،نویسنده و فیلم نامه نویس است . کسب رتبه ی اول جایزه ی بیهقی برای داستان« نخجیر» سال 1392، رتبه اول نخستین دوره ی «جایزه داستان تهران» برای داستان «رود» سال 1393، نوشته مشترک فیلم نامه «فیلم بهمن» با مرتضی فرشباف سال 1393 از فعالیت های وی است . همچنین کتاب «پاییز فصل آخرسال است» اولین داستان بلند این نویسنده یکی از پنج کاندیدای نهایی بهترین رمان «جایزه ادبی جلال آل احمد» معرفی شد . این کتاب روایت‌های موازی سه دختر جوان از وقایع تابستان و پاییز یک سال است که در نهایت همانند قطعات یک پازل تکه‌های مختلف داستان را در ذهن خواننده کامل می‌کند.
«هّرّس» دومین رمان «نسیم مرعشی» با روایتی از جنگ ایران وعراق توسط نشرچشمه در 185 صفحه به چاپ رسیده است.
علاقه مندان برای حضور دراین برنامه می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی سیدخندان، خ جلفا مراجعه و یا با شماره های 20-22872818فرهنگسرای ارسباران تماس بگیرند.


اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha