پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نشست «تئاترکاغذی» با خوانش و نقد نمایش نامه«لابی»

نشست «تئاترکاغذی» با خوانش و نقد نمایش نامه«لابی»
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 23 دی 1396
ساعت شروع : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان دکترشریعتی، سیدخندان، خ جلفا
کد مراسم : 961698
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشنامه" لابی" به نویسندگی آرش عباسی با کارگردانی رضا چوبینه شنبه 23 دی ساعت 18 درهفتمین نشست " تئاترکاغذی " در فرهنگ سرای ارسباران خوانش و نقد می شود .
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، نمایش «لابی» درباره دختر قهرمان و ورزشکاری است که یک روز مانده به قهرمانی خود در مسابقات جهانی تکواندو بانوان از مبارزه صرف نظر می کند و قضاوت های مختلفی را در ذهن ها بوجود می آورد ......
بهزاد صدیقی کارشناس مجری، پژوهشگر و منتقد به همراه علی جعفری منتقد تئاتر به نقد«لابی» می پردازند.
رضا چوبینه، عادل بیک زاده، مهتاب ناصری و هایده حسین زاده نقش خوانان این نمایشنامه هستند.
تاکنون نمایش های« وقتی روح لیر از ژوکر مرخصی می گیرد» به نویسندگی وکارگردانی(روزبه حسینی)، «اینک آن انسان» نویسنده وکارگردان (حمیدرضا نعیمی)، «یافت آباد» نویسنده وکارگردان (محمدمساوات) ، «بالستیک زخم» نویسنده وکارگردان( پیام لاریان)، «برزخ» به نویسندگی وکارگردانی (سیروس همتی)، « خواب خیس ماهی» به نویسندگی و کارگردانی(مهدی میرباقری) و همچنین نمایش« وقتی برف زمین را گرم می کند» با کارگردانی ونوشته (مریم منصوری) در نشست های "تئاترکاغذی" ارسباران با حضورکارشناسان نقدوبررسی شده است.
علاقه مندان برای حضور در این نشست می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان دکترشریعتی، سیدخندان، خ جلفا مراجعه یا با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند .
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha