پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نمایشگاه عکس" نگاه" با آثار حمیده جمالی هنجی

نمایشگاه عکس" نگاه" با آثار حمیده جمالی هنجی
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ شروع : 25 مرداد 1396
تاریخ پایان : 04 شهریور 1396
ساعت شروع : 09:00
ساعت پایان : 20:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای ارسباران
کد مراسم : 961020
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

نمایشگاه عکس" نگاه" با آثار حمیده جمالی هنجی ویژه جشنواره تابستان، فصل مهربانی تا 4 شهریور در فرهنگ سرای ارسباران برای بازدید عموم به نمایش در می آید .
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، این نمایشگاه با 10 عکس در ابعاد 120*80 از ساعت 9 تا 20 در معرض دید عموم قرار می گیرد .
این هنرمند معتقد است"مخاطب است که تابلو را می سازد." وی با نصب تصاویر مفهومی در فضاهای پرتردد پارک ها ، معابرعمومی عکس العمل مخاطبان را ثبت می کند و سپس آثار عکاسی خود را به نمایش می گذارد و حالا قرار است این اتفاق در فرهنگ سرای ارسباران بیفتد.
حمیده جمالی هنجنی متولد سال 1362 شهر تهران است . وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تصویرسازی از دانشگاه آزاد اسلامی وکارشناسی هنرهای تجسمی را از دانشگاه پاریس وکارشناسی ارشد هنر معاصر و مدیای جدید را نیز از این دانشگاه دریافت کرد .
تدریس در دانشگاه، برپایی چندین نمایشگاه نقاشی و تصویرسازی و شرکت در جشنواره های متعدد، عضویت در خانه هنرمندان فرانسه (پاریس) از فعالیت هنجی به شمار می رود .
علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعی، بالاتر ازسیدخندان، خ جلفا مراجعه یا با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha