پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

نشست آموزشی "جهش کوانتومی در آگاهی"

نشست آموزشی "جهش کوانتومی در آگاهی"
وضعیت : مراسم به پایان رسیده
تاریخ برگزاری : 27 مرداد 1396
ساعت شروع : 16:00
ساعت پایان : 18:00
استان : تهران
شهرستان : تهران
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، فرهنگسرای سرو
مجری / مرجع خبر: فرهنگسرای سرو
کد مراسم : 961009
نظرات / پیشنهادات شما
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.

فرهنگسرای سرو با هدف ارائه راهکارهای شناخت و تحول درونی از طریق هنر و رها شدن از بند احساسات منفی با ابزار هنر، نشست آموزشی هوای تازه را با بررسی موضوع "جهش کوانتومی در آگاهی" برای علاقه مندان به حوزه روانشناسی و در تمامی گروه های سنی برگزار می کند.

در "هوای تازه" که روز جمعه 27 مردادماه ساعت 16 و با مشارکت کانون مشاوران مثبت نگر در سالن فرهنگسرای سرو برگزار می شود، هادی زند مدرس توسعه فردی و نرگس نقوی به عنوان تسهیلگر ارتباط با درون از طریق هنر، راهکارهای مورد نظر را با ابزار هنر به مخاطبان آموزش می دهند.

در این کارگاه با راهکارهاي عملي استفاده از قوانين کوانتومي براي عبور از مشکلات و اختلالات رواني ارائه مي‌شود و روش‌هاي عبور از مشکلات با رويکردهاي کوانتومي قابل‌استفاده براي همه افراد به زبان ساده تشريح مي‌گردد. این آگاهی ما را به جستجوی ابزارهایی فرا می خواند که با یاری آن غبار از آیینه ادراک بشوییم و با چشمانی زلال تر بنگریم و خویشتن گمشده خود را بازیابیم.

ورود برای تمامی علاقه مندان آزاد بوده و مخاطبان برای شرکت در برنامه می توانند به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، فرهنگسرای سرو مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن گویای 88881879 تماس حاصل فرمایند.
اشتراک گذاری :

نظرات شما

captcha