پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور

شرح مطلب

ارسال شده در تاریخ : 20 شهریور 1397 - 10:29

بهترین روش های یادگیری زبان #انگلیسی، صحبت کردن با فرد بومی انگلیسی ، دنبال کردن فیلم ها و پادکست های زبان انگلیسی

باید توجه کرد که ارتباط و تعامل با یک انگلیسی زبان بسیار می تواند شما را در این حیطه کمک کند به طوریکه بسیاری از لغات و اصطلاحات را به طور طبیعی فرا گیرید و به کار ببرید.

بهترین روش های یادگیری زبان #انگلیسی، صحبت کردن با فرد بومی انگلیسی ، دنبال کردن فیلم ها و پادکست های زبان انگلیسی

بهترین روش های یادگیری زبان #انگلیسی، صحبت کردن با فرد بومی انگلیسی ، دنبال کردن فیلم ها و پادکست های زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی موضوعی ست که اهمیت آن روز به روز آشکار تر می شود.به گونه ای که برخی که سنین بالاتری دارند در تلاش هستند از طریق روش های سهل الوصولی به این مهم دست یابند و افرادی با سنین کم هم درصدد هستند تا در این دوران آموزش زبان انگلیسی را شروع نمایند.

زبان انگلیسی؛زبان پرکاربرد و لذت بخش

یادگیری زبان انگلیسی شاید کمی دشوار باشد اما لذت بخش است و این لذت بخشی زمانی بیشتر می شود که زبان آموز پیشرفت خود را در تمامی مهارت ها مشاهده نماید.تمرین و ممارست و نیز منابع صحیح می توانند به یادگیری فرد کمک کنند.

به دلیل اینکه زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت می باشد سعی می کنیم روش ها و مطالب مفید برای فراگیری این زبان را با شما به اشتراک گذاشته و تا حد بسیاری شما را در این مسیر کمک کنیم.

صحبت کردن با فرد بومی انگلیسی

یکی از بهترین شیوه ها برای یادگیری زبان انگلیسی این است که با فردی بومی آشنا شده و روزانه مدتی را به صحبت کردن و تعامل با او بپردازید.این باعث می شود که مهارت های زبانی تان تقویت یابد.

دنبال کردن فیلم ها و پادکست های زبان انگلیسی

دیدن فیلم های تلویزیونی انگلیسی زبان و همچنین اخبار رادیویی و پادکست های انگلیسی بسیار حائز اهمیت هستند زیرا علاوه بر تقویت درک شنیداری می توانید با اصطلاحات و واژه ها و ساختارهای مختلفی آشنا شوید.

کلاس های انگلیسی هم بسیار روش خوبی برای یادگیری و یا تقویت زبان انگلیسی می باشند.همیشه در کلاس های زبان انگلیسی خود از یک دیکشنری استفاده کنید.

در این مطلب به برخی از روش های مفید در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی اشاره می کنیم و ادامه ی آن را در مطالب بعدی برای شما ارائه خواهیم داد.

تقویت زبان انگلیسی

روزانه برای مدت زمان کمی هم که شده به انگلیسی صحبت کنید.برای یادگیری زبان انگلیسی بهترین روش،تمرین و صحبت کردن می باشد.

برای این کار بهتر است که مکالمه ای هرچند کوتاه با فرد دیگری داشته باشید.این کار علاوه بر تقویت مهارت زبان فرد باعث روان صحبت کردن او نیز می شود.

در این قسمت بهتر است که با فردی آشنا شوید که زبان انگلیسی زبان نیتیو یا مادری اش است.گفتگوی ۳۰دقیقه ای با این فرد می تواند بسیار مفید باشد.با موضوعات ساده شروع کنید و با تقویت مهارت زبانی به موضوعات مختلف بپردازید.

بهترین روش های یادگیری زبان #انگلیسی، صحبت کردن با فرد بومی انگلیسی ، دنبال کردن فیلم ها و پادکست های زبان انگلیسی

کار کردن بر روی تلفظ

اگر بر روی گرامر،واژگان و درک زبان مهارت خوبی دارید باید به این نکته توجه کنید که باید حتما تلفظ زبان انگلیسی خود را نیز تقویت نمایید زیرا این موضوع که زبان مادری بر روی زبان دوم تاثیر می گذارد موضوعی اجتناب ناپذیر می باشد.

برای این کار می توان به صحبت های فردی بومی،پادکست ها،فیلم ها،موسیقی ها و خبرهای زبان انگلیسی به دقت گوش کرده تا بتوانید تلفظ خود را تقویت نمایید.مثلا بسیاری از افراد هستند که هنگام تلفظ(r) دچار اشتباه شده و برخی دیگر تلفظ thبرایشان دشوار می باشد.

به این موضوع توجه کنید که تلفظ زبان انگلیسی در کشور آمریکا بسیار متفاوت تر از تلفظ زبان انگلیسی در کشور انگلیس می باشد.

گسترش دامنه لغات انگلیسی

گسترش دامنه لغات انگلیسی بسیار حائز اهمیت است زیرا هرقدر دامنه لغات انگلیسی زبان آموز گسترده تر باشد به راحتی می تواند انگلیسی را یاد بگیرد.

در این قسمت باید توجه کرد که ارتباط و تعامل با یک انگلیسی زبان بسیار می تواند شما را در این حیطه کمک کند به طوریکه بسیاری از لغات و اصطلاحات را به طور طبیعی فرا گیرید و به کار ببرید.

هنگامی که لغت و یا اصطلاح و عبارتی را یاد گرفتید تمام تلاش خود را کنید که از آن ها در عبارات و جملات روزمره خود استفاده نمایید زیرا به راحتی در ذهن شما ثبت خواهد شد و به طور طبیعی آن ها را فرا می گیرید.

منبع :

نظرات شما

captcha